Kontakt

Rozwój regionu

Fundusze Europejskie na rozwój działalności gospodarczej

Ilustracja do tekstu - fot. stockvault.net

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób poszukujących wsparcia na rozwój działalności gospodarczej „Fundusze Europejskie na rozwój firmy”.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem wsparcia unijnego na rozwój firmy.

Podczas spotkania przedstawione zostaną warunki i zasady udzielania wsparcia dotacyjnego na usługi rozwojowe w ramach Bazy Usług Rozwojowych, projektu „Akademia menadżera” oraz „Kuźnia przedsiębiorczości”. Omówione zostaną także zasady udzielania preferencyjnych pożyczek dla firm.

Spotkanie odbędzie się 20 października 2020 roku (w godz.10.00-13.00) w Hotelu Młyn w Elblągu (ul. Kościuszki 132). Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października 2020 roku na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu: tel. (55) 620-09-13/14/16 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularze i agenda spotkania


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK